Родина з Катеринополя святкує коралове весілля - Вісті Черкащини

Родина з Катеринополя святкує коралове весілля

Мало хто у Катеринополі не знає Тетяну й Івана Чернієнків – чудове подружжя, що ось уже 35 років зберігає в стосунках щирі почуття та відданість. Він, як справжній сім’янин, переважно відповідав за фінансовий статок родини, вона – здебільшого опікувалась домашнім затишком, батьками, дітьми. В любові виростили шестеро дітей. Усім дали гарну освіту, виховання.
У день коралового весілля ми запитали Тетяну Андріївну, в чому секрет їхнього сімейного щастя. «Секрету нема, – відповіла жінка. – Основне – це взаєморозуміння, повага і, звичайно ж, любов. На цьому виховувались діти, тому нині й отримуємо від них підтримку».
Народилася Тетяна Андріївна в селі Нова Гребля на Жашківщині. Там закінчила 8-річку, а потім Березинську середню школу. Навчалась у Черкаському педінституті на факультеті математики, де й познайомилась із майбутнім чоловіком. Коли закінчувала другий курс, одружилися. (16 січня виповнилось рівно 35 років з цієї дати).
Невдовзі з’явилася на світ перша донечка. Відтак мусіла перейти на заочну форму навчання. Такої в Черкасах тоді не було, тому довчалася аж у Миколаєві.
Оселились у Катеринополі, де проживали свекор зі свекрухою. Вчителювала у Ступичному, Новоселиці й колишньому райцентрі. Чоловік був провідним математиком у Катеринопільській школі №2.


Найстаршій донечці Чернієнків нині 35 років, найменшому сину – 22. Тетяна Андріївна нагороджена орденом «Мати-Героїня», але від держави на дітей нічого, крім декретних, не отримувала. Ростили самотужки. Тоді не було сучасних виплат.
– Вважаю, головне в житті – виховати з дітей гарних людей. Думаю, нам це вдалося. Ми дали їм гарну освіту, навчили жити не лише заради себе, а й ради інших, – каже жінка.
Найстарша донька Наташа працює в банку. Захоплюється поезією, пише вірші. Вже має власну збірку.
Син Олександр – кандидат фізичних наук, закінчив Київський університет імені Тараса Шевченка. Вирощує штучні алмази.
Андрій та Віталій працюють програмістами. Віталій офіційно на Кіпрі.
Оля закінчила Академію культури в Києві, працювала в Черкаському народному хорі, а нині співає в Черкаському камерному.
Найменший син Сергій навчається у виші за спеціальністю «Комп’ютерні технології й програмування».
Всі діти самостійні й реалізовані. Дехто вже має власні сім’ї.
Є в наших героїв і особисті захоплення.
Улюблене хобі Тетяни Андріївни – вишивка. На жаль, останнім часом відійшло на другий план, бо підводить зір. Крім того, жінка неабияк любить куховарити, пекти торти, вирощувати квіти, особливо троянди. Весь її двір – трояндова галявина.
Іван Григорович – один із кращих математиків Катеринопільщини та неперевершений шахіст. На змаганнях з шахів часто займав призові місця. Любов до цього виду спорту передав і дітям. У молодості захоплювався футболом.
Вітаємо Чернієнків з 35-річчям подружнього життя, а Тетяну Андріївну ще й з Днем ангела – святої Тетяни! Всій родині – віка та здоров’я!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

21.01.2021 14:40
Переглядів: 2570
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.