Рідні сестри – різні техніки

Навесні у Катеринопільській районній бібліотеці було відкрито виставку місцевої художниці Віри Руденко. Головний мотив її робіт – квіти та пейзажі. Як зауважує директор бібліотеки Любов Приємська: «Ця чарівна жінка купається в квітах: вона їх любить вирощувати, дарувати і малювати». Виставка триває й досі, але тепер поруч з роботами Віри Олександрівни з’явились полотна її сестри − Тетяни Корнієнко.

Якщо пані Віра працює в традиційній манері, пише олійними фарбами, то Тетяна стоїть на шляху експериментаторства: робить картини з копійок, ракушок та гіпсу.

Сестри родом із Корсунь-Шевченківського району, Віра Руденко проживає в Катеринополі, а Тетяна Корнієнко на Київщині. Так склалося, що вони виявили в собі потяг до художньої творчості, без якої нині не уявляють життя. Є в них ще й третя сестра, але свій талант поки не розкрила. «Обидві художниці талановиті, дарують людям квіти на картинах, цим самим утверджують ідею безсмертя краси», − каже Приємська.

Хто хоче долучитися до споглядання прекрасного, ласкаво просимо до бібліотеки. Можливо роботи сестер допоможуть розкрити вам власні таланти.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

28.09.2019 11:12
Переглядів: 490
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.