Про що розповіла соцпрацівниця із Катеринополя напередодні професійного свята - Вісті Черкащини

Про що розповіла соцпрацівниця із Катеринополя напередодні професійного свята

1 листопада в Україні відзначають День соціального працівника. Людмила Манько працює у цій галузі вже 17 років. Вона очолює відділення денного догляду для дітей з інвалідністю у Катеринополі. Починала роботу з капітального ремонту посеред обдертих стін. Самотужки з колективом за підтримки спонсорів та керівництва відновила занедбане приміщення. Тепер це затишний гостинний куточок, у якому створено родинну атмосферу.
«Ця робота – то моє життя, — каже пані Людмила. — Коли приходжу туди, забуваю про всі проблеми, живу лише дітьми. Так усі в нашому колективі. У нас випадкові люди не затримуються. Треба дуже любити дітей і жити ними, щоб працювати тут. Ми з дітьми на рівних. Навіть говоримо ми їхніми фразами, а вони – нашими. В нас велика сім’я. Ми їм пояснюємо, що вони мають бути, мов рідні, адже щодня разом. Як хтось захворіє, телефонуємо, ввімкнувши гучний зв’язок, цікавимось, що з ним, коли прийде. Усі хвилюються».
У вільний час Людмила Василівна робить домашню пастилу та заготовляє сухофрукти. Любить пригощати ними друзів, колег та своїх маленьких підопічних.
«3-го грудня щороку відзначаємо День народження відділення, — розповідає. — Купуємо величезний торт, збираємо всіх спонсорів, готуємо концерт, кожній дитині вручаємо подарунки. Цьогоріч невідомо, як буде, з огляду на пандемію».
Людмила Манько цінує допомогу кожної людини, надану відділенню. Каже, що досі пам’ятає кожну іграшку, хто яку подарував. Постійно висвітлює на своїй особистій сторінці, хто чим допоміг. «Щиро дякуємо усім нашим спонсорам за підтримку, директору терцентру Анні Жоломко, що завжди відгукується на наші потреби», — зауважує на завершення розмови Людмила Василівна.
Cподіваємось, що керівництво новоутвореної Катеринопільської ОТГ збереже це надважливе відділення в повному складі. Дбатиме про нього й розвиватиме. Адже діти — це святе.
До слова, народилась Людмила Манько в Розсохуватці на Катеринопільщині. Там і навчалась у школі. Згодом закінчила Богуславське педучилище, а потім Уманський педуніверситет за фахом «дошкільна освіта». Працювала в єрківському дитсадку «Колосок» та катеринопільському «Казка».

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

30.10.2020 09:00
Переглядів: 1543
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.