Про атовця з Катеринопільщини, який вижив після важкого поранення

Андрій Бугера з Гуляйполя Звенигородського району – один із тих, хто мужньо став на захист української землі, мирного неба та нашого з вами спокою.
Довідка: Народився у Львові. Там закінчив школу й здобув освіту за фахом слюсар-складальник. Потім була армія, служба в поліції. Працюючи в Києві, зустрів свою долю – дружину Наталю. З нею переїхав до Гуляйполя, звідки, власне, й пішов на війну. До війни працював тваринником на Бондарці під Шостаковим, доглядав бичків та бізонів. На Катеринопільщині проживає вже 15 років.
Воював у 57 бригаді (42 батальйоні) поблизу Авдіївки на Донеччині. Солдат. Поранений у квітні 2018. Інвалід війни ІІ групи. Військовий запасу.
Про той день, що перевернув усе його життя, розповідає з гіркотою: «Потрапив під обстріл. Мене лікарі ледве зшили до купи. Досі ношу в собі повно осколків. Є і в печінці, і в підшлунковій, і в легенях. Навіть око оперували, бо й там були осколки».


«Він має численні осколкові поранення. Під час обстрілу біля нього впала й зірвалася міна. Двом товаришам успів скомандувати, щоб упали на землю. Зі слів побратимів, його бронежилет спереду був пошматований у клапті. Думали, що не довезуть Андрія до госпіталю. Пощастило, що в Покровську працювала бригада першокласних хірургів. Однак і вони не змогли зупинити печінкову кровотечу. Тож на гелікоптері Андрія відправили в Дніпро й рятували вже в лікарні ім. Мечникова. 24 дні був у реанімації. Потім перевели в Одеський госпіталь. Там уже було трохи легше», – розповідає дружина, що ці тяжкі дні провела поруч.
Наталії теж довелося побачити жахи військових буднів, коли вона поїхала в Травневе з чоловіком за документами в штаб. «Це страшно. Покинуті, розбиті хати. Живе тільки одна бабця з козами. Через поле лісосмуга, а далі – передова. Я наварила хлопцям трохи борщу й вареників. Вони допомагали», – пригадує.
Наразі подружжя проживає в Гуляйполі, поволі оговтуються від пережитого. Господарюють, радіють двом внукам (11 і 3 роки). Андрій рибалить.
За проявлені героїзм та мужність чоловік отримав нагороди: «Ветеран війни» «Учасник АТО», «За участь в антитерористичній операції», «Холодний Яр», «30 років Незалежності України».


Виділили захисникові також обіцяні 2 га землі для ведення особистого селянського господарства. Здає в оренду.
Напередодні Дня захисників Вітчизни хочемо побажати йому та всім нашим воїнам Божого покрову, здоров’я, достатку, пошани й підтримки від рідної держави й народу. Хай Бог благословить!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

14.10.2021 12:25
Переглядів: 1390
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.