Потерпілим у ДТП із Петраківки лікарі дають втішні прогнози - Вісті Черкащини

Потерпілим у ДТП із Петраківки лікарі дають втішні прогнози

Наприкінці січня сімейний лікар із Петраківки, що на Катеринопільщині, Надія Маскис із чоловіком потрапили у жахливе ДТП біля Медвина. У важкому стані їх транспортували до столичного військового госпіталю. Відтоді Микола Володимирович переніс одну операцію, а Надія Тимофіївна аж чотири. Як зараз почуваються наші земляки, розповіла донька Інна Бондар:

− Батьки ще в госпіталі. Уже можуть потроху сидіти на ліжку (разів три на день по півгодини), але вставати та ходити їм ще не дозволяють. Татові наприкінці березня мають зняти апарат для зростання кісток, тоді можна буде потрошечки його вчити ходити, спершу на ходунцях, а маму в середині квітня очікує ще одна операція, вийматимуть із ноги тимчасові шурупи. Наразі лікування переходить до стадії реабілітації. Потрібно робити гімнастику, масажі, розтирання. Де проходитиме реабілітація, ми поки що не визначились, дослухатимемось до наших лікарів. Про повернення додому зараз не говоримо, оскільки батьки потребують дуже серйозного професійного догляду. Лікарі дають втішні прогнози, обіцяють, що обоє стануть на ноги. Коли саме – в руках Божих.

Інна від імені родини висловлює подяку усім благодійникам:

− Ми хочемо подякувати кожному з Вас! Хто підтримує нас добрим словом, ділом, фінансово, хто думає і молиться за наших батьків! Ми відчуваємо колосальну підтримку з Вашої сторони і дякуємо Вам усім серцем!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Нагадаємо : Сімейний лікар із Петраківки разом із чоловіком потрапила в ДТП

19.03.2019 09:20
Переглядів: 2280
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.