Послання з минулого

У Катеринополі в цьому році відкриють капсулу, яку заклали в далекому минулому. Виявили її на фасаді школи №1, коли утеплювали заклад, й перенесли до шкільного музею, не розкриваючи. На кришці капсули напис: «Відкрити в 2020 році». Вважають, що це послання майбутнім поколінням, покладене ще при здачі школи в експлуатацію.

Цим фактом зацікавилось багато випускників. Усі хочуть приурочити зустріч однокласників саме нагоді відкриття капсули. На жаль, чекати, мабуть, доведеться аж до кінця року, оскільки на педраді попередньо більшістю голосів вирішили відкрити капсулу 5-го грудня 2020 року – в день відкриття школи.

«Звісно, дехто нарікав, що довго очікувати, але згодом усі визнали, що чекали, куди довше», − коментує Олександр Бойченко, який підняв питання про відкриття капсули.

На офіційному сайті закладу написано, що приміщення нової школи збудовано в 1968 році. Цікаво, що хотіло нам донести покоління шістдесятих? Як уявляло наше сучасне життя? Можливо відгукнеться хтось із людей, що брав участь у підготовці послання?

Ми обов’язково напишемо продовження цієї історії!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

20.01.2020 09:18
Переглядів: 973
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.