Поховали 47-річного АТОвця Віктора Подобія

Учора у військовому госпіталі після тяжкої контузії перестало битися серце відставного офіцера, старшого лейтенанта запасу ЗСУ 47-річного Віктора Подобія, сина відомої старшому поколінню завідувачки пострадянського Катеринопільського ЗАГСу, нині покійної Поліни Михайлівни Подобій.

Сьогодні катеринопільчани провели офіцера-атовця в останню дорогу. На церемонію прощання зійшлося порівняно небагато людей, не всі знали, що наш район втратив у тій війні ще одного земляка. Віктор Подобій свого часу закінчив військове училище і, відслуживши у Збройних Силах України, звільнився в запас. Коли військкомат мобілізував його в АТО, беззаперечно виконав свій військовий обов’язок. Воював у мото-піхотній бригаді під Попасною.

Поховала Віктора Подобія Катеринопільська селищна рада. Виявилося, що у загиблого в Катеринополі не було родичів. Говорили, що дві дочки, які не спілкувалися з батьком, проживають у Донецькій області. Втім, на похороні через постійні ридання не змогла залишитися непоміченою співжителька Віктора катеринопільчанка Валентина Трохименко. На цвинтарі вона неодноразово падала, втрачаючи свідомість, їй надавалась допомога.

На похороні були присутні голова Катеринопільської районної ради Віталій Верета, селищний голова Катеринополя Іван Гегедош, голова Спілки воїнів АТО Дмитро Мірауца, бойові побратими загиблого.

Вже після завершення похоронної церемонії до Катеринополя приїхав із родиною дядько загиблого офіцера – брат покійної матері Поліни Подобій.

Містечко над Тікичем

06.08.2016 17:10
Переглядів: 1601
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.