''Підходить до всього: чаю, кави, квасу і навіть горілки''

20 вересня в Катеринопільському ліцеї проводили ярмарок смаколиків. В асортименті була випічка: піца, пиріжки, торти, печиво. Ціни коливалися від 5 гривень за пундик до 20 за гарний шматок піци чи торта. Охочих поласувати домашніми смаколиками було достатньо. Підходили і вчителі, й службовці, і випадкові перехожі. Діти торгувалися, хто як уміє. Одні віддавали товар за безцінь, аби купили, інші припрошували, мов професійні торговці.

«Беріть печиво. Дуже смачне печиво. Підходить до всього: чаю, кави, квасу і навіть горілки. Беріть усе, не пошкодуєте. Бачу, що ви дуже гарні люди. Тож це печиво саме для вас», − припрошував один із ліцеїстів.

Торгівля йшла жваво. Десь через півгодини стояли пусті тарілки. Школярі підраховували гроші. «Куди підуть кошти?» – запитали ми у директора ліцею Анни Цьоменко. «Ми ще не визначились конкретно на що, але точно на потреби дітей», − відповіла посадовиця.

Переможців ярмарку обіцяли оголосити в понеділок на лінійці.

А тим часом Міністерство освіти та науки інформує, що з 1 вересня в школах запроваджено новий предмет «Фінансова грамотність». Відповідні підручники вже представлено.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Нагадаємо: Ерудити з Шостакового відвідали Межигір’я

27.09.2019 08:27
Переглядів: 871
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.