Петро-депутат забув, хто дав йому мандат! - Вісті Черкащини

Петро-депутат забув, хто дав йому мандат!

Вулиця Вільного Козацтва в Катеринополі − одна з найбільш проблемних. По ній проходить ділянка дороги «Катеринопіль – Тальне». Усі вантажні автоперевезення в сторону Тального, Умані, морських портів не можуть об’їхати цю вулицю. Тут небезпечно діткам ходити до школи, особливо в негоду та під час інтенсивного руху багатовагових фур. На дорозі відсутні тротуари. Поперечний профіль, як вулиці, так і автодороги не відповідає нормам будування автодоріг та нормам містобудування. Ширина проїжджої частини менша норми, обочина місцями взагалі відсутня. Дорога потребує проведення вертикального планування земляного полотна. «У найбільш небезпечних місцях дороги доцільно було б встановити «лежачі поліцейські» та знаки безпеки руху, − каже катеринопільчанин Олександр Гегедош. − На все це необхідні кошти, а депутатський корпус селищної ради їх не виділяє».

Про це йшлося в статті «Депутати Катеринопільської селищної ради працюють у супертурборежимі», де названо Петра Підгірного депутатом від вулиці Вільного Козацтва. Жодної пропозиції від Підгірного на адресу селищного голови, виконкому чи сесії про виділення хоч якихось фінансів на обладнання даної вулиці не надходило. Чому? Бо Петро Підгірний, як з’ясувалося, забув, що він є депутатом від жителів вулиці Вільного Козацтва. Про це він написав у «Фейсбук», нарікаючи, буцімто я (як автор публікації) не розібрався, що він депутат від Загірної. Мушу заспокоїти − розібрався! Пане Підгірний, ви депутат від Загірної та від вулиці Вільного Козацтва, про що свідчать документи, надані газеті селищною радою. От якби ще й ви про це пам’ятали, і не тільки пам’ятали, а й турбувалися про свій електорат, виборці були б вам вдячними.

Сам депутат теж проживає на цій вулиці, донедавна був незмінним директором підприємства, яке також розташоване тут. Звертаю увагу, що ця вулиця − не Вишнева чи Абрикосова, а носить славне ім’я героїчних козаків, які сто років тому боронили волю України від московського окупанта.

Перше знайомство з Катеринополем відбувається саме з цієї вулиці. Вулиця – візитівка містечка, але, на жаль, перебуває в такому занедбаному стані… Жителі вулиці Вільного Козацтва заслуговують на краще!

Микола ЗАМКОВЕНКО

20.01.2020 09:37
Переглядів: 833
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.