Паркан на цвинтарі у Катеринополі став комусь упоперек горла

─ Прийшла прибрати на кладовище, ─ розповідає Анастасія Калиушко. ─ Людоньки, як усе заросло! Ще гірше погнало паросль, ніж до вирубки. Може й правда не треба було ті кущі зачіпати, тепер чистити-неперечистити. А тут і ще одна приключка – знесли секцію у паркані. Мало що знесли – розбили! Ну що за люди, скажіть? Хто їх виховував? Одні трудяться, впорядковують, кошти вкладають, а інші б’ють та ламають. Ні сорому, ні совісті! Та ще й де? На цвинтарі! У святому місці! Боляче на все це дивитися, рознервувалася, що навіть тиск піднявся. Треба сказати меру, щоб відеокамери тут поставив, як у лісі. А то сьогодні паркан розбили – завтра троянди біля могил повикопують чи ще яку шкоду зроблять.

─ А я вважаю, що не треба було там городити, ─ втручається у розмову чоловік у світлому кашкеті, що впорядковував неподалік могилу. ─ Там же проїзд був, а вони загородили. Комусь незручність, от і розбили. В Японії, як здають новий будинок, то рік клумби й стежки не розбивають, дивляться, як і де люди ходитимуть, аж потім роблять дизайн, городять. А в нас – бац, загородили, а ви через паркан стрибайте, або обходьте півкілометра. Не прайдьот! У нас народ впертий. Куди там японцям! Зауважте, ті секції легко виймаються, але цю не тільки вийняли, а й розбили. Очевидно, щоб прохід знову не перекрили.

Селищний голова Іван Гегедош, коментуючи ситуацію, побажав, щоб у розбишак ноги не боліли.

─ Що тут скажеш? Можу побажати, щоб у того, хто це зробив, не боліли ноги. Люди робили, старалися, а знайшовся розумник, прийшов та розбив. Хай би спершу сам поставив, а потім зносив, а так це не геройство. Щодо парослі, то вже на тижні візьмемось за нову розчистку. Докупили два тримери, два в нас було. Тепер одні будуть задіяні в роботі з благоустрою містечка, а інші – на цвинтарях. На жаль, акація швидко росте. На єрківському кладовищі її вибили місяць тому, а вона вже знов піднялась. Думаю, з 4-ма тримерами вправлятимемось краще. Люди вже готові до роботи. Так що буде чисто!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

24.08.2017 00:05
Переглядів: 1425
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.