Осінні канікули в Буковелі

Цікаво провести осінні канікули на Буковелі, насолодитись золотою осінню Карпат в прекрасному курортному м. Яремче – таке щастя випало учням Катеринопільської дитячої музичної школи.

Щороку учні дитячої музичної школи ставали лауреатами обласних оглядів-конкурсів, перемагали в зональних конкурсах Уманського регіону. Вони подали заявку на участь у другому Всеукраїнському фестивалі – конкурсі BUKOVEL-CHABAN-FEST 2016 в м. Яремче і вибороли право участі в ньому.

Катеринопільців прийняв дитячий санаторій” Прикарпатський”, надавши санаторно-лікувальні путівки на цілих 30 безкоштовних днів ансамблю сопілкарів “Дивограй” в складі: Діани Нагорної (солістка), Марії Гончар, Яни Тараненко, Діани Барчан (керівник Наталія Миколаївна Добровольська) та учениці 4 класу фортепіано Насті Калиновські (клас викладача Монахової Ніни Вікторівни). Керівник групи, директор школи Микола Молоков. І ось канікули обернулись для наших земляків на змагання у конкурсних програмах. У фестивалі брали участь з усієї України 18 хореографічних колективів, 12 колективів бального танцю, 7 оркестрів народних інструментів, 14 інструментальних ансамблів різних форм і складів, 64 солісти в інструментальному та вокальному жанрах.

30 жовтня пройшов 1 тур, і наші діти здобули 120 балів із можливих 140, одержали дипломи лауреата і пройшли до 2 туру. Другий тур – 4 листопада. Завдання ускладнилося. Журі конкурсу другого туру очолює Народний артист України родом з Івано-Франківщини Ярослав Борута. Усіх учасників розподіляють на три вікові категорії, наші в третій, найстаршій, Анастасія Калиновська в середній – наймасовішій! Сопілкарі на сцені – зал оплесками зустрічає гостей з Шевченкового краю. На додаток ще й Діана Нагорна зі своєю сольною програмою “Одинокий пастух” Джеймса Ласта та полька “Рондо” закріплює успіх. Результат шокує наших юних сопілкарів – ансамбль “Дивограй” 1 місце! Діана Нагорна 2 місце!

Слід зазначити, “Дивограй” запросили виступити на урочистому концерті з нагоди 98 річниці утворення Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР). Галицька громада високо оцінила сопілкарів з Шевченкового краю, аплодуючи стоячи.

Микола ЗАМКОВЕНКО

07.11.2016 12:11
Переглядів: 1547
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.