Ольга Вязенко приїхала в гості до Савранських - Вісті Черкащини

Ольга Вязенко приїхала в гості до Савранських

15 вересня на новосілля до Ольги та Олега Савранських завітала програма “Гроші” з телеведучою Ольгою Вязенко. Прочитавши на сайті “Вісті Черкащини”, що сім’я атовця з новонародженим сином переселилась у відремонтований дім, ведуча “Грошей” вирішила провідати молодих батьків, привітати їх із новосіллям та родинами. Навесні Ольга Вязенко зробила репортаж про Савранських, ті обставини, які примусили їх жити в землянці, а також взяла активну участь у вирішенні їхніх проблем – авторитетом програми посприяла, щоб молодій сім’ї провели світло до місця помешкання, купили дім та закрили надумані кримінальні провадження, відкриті проти Олега.

І тепер вона не перестає опікуватись своїми підшефними.

– Ой, які ви молодці! Так гарно все зробили! І так швидко!” – раділа ведуча, ледь переступивши поріг будинку.

Звичайно, найбільше їй сподобався новонароджений Ярослав, якому вона привезла чималу кількість подарунків від себе особисто, Анастасії Хоменко та небайдужих людей – дитячий одяг, теплий зимовий пенал та комбінезон, повітряні кульки, памперси, іграшки. На новосілля Савранські отримали набір посуду для спецій.

– Я шокована. Оля нас засипала подарунками. Ми їй і так вдячні за допомогу, а вона знову нас здивувала. Добре, що є такі чудові люди на білому світі. Майже чарівники! – поділилася враженнями молода щаслива мама.

Після чаю та гостин Оля Вязенко пообіцяла ще не раз приїхати в Новоселицю, а також тримати справу з оформленням придбаного будинку на контролі.

Дивіться також: Катеринопільська поліція закрила кримінальні справи проти Олега Савранського

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

20.09.2016 12:14
Переглядів: 2023
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.