Ольга Кригер із Гончарихи скаржиться, що їй не дають оформити наділ

«Маю проблему з оформленням землі, − нарікає мешканка Гончарихи Ольга Кригер. – Громада села у 2001-му році нам, як новоприбулим, виділила землю з державного запасу. Але оформити її ми не можемо. Таких людей у нас багато: душ 15 із Гончарихи і 30 із Ромейкового. Дехто вже й помер. Писали і в Держгеокадастр. Але справа не вирішилась».

Кригер каже, аби добитися виділеної землі, вони неодноразово наймали адвокатів. Однак ті прогнозують лише 50% успіху. Тож справи до кінця ніхто із позивачів не доводив. Провину за невдачу з оформленням жінка покладає насамперед на Гончариську сільраду, яка, з її слів, надала лише частину необхідних документів, інших не видає. «Плану землі немає, нумерації полів немає», − каже Кригер.

Гончариський землевпорядник Тетяна Трохименко коментує цю ситуацію так: «Нехай оформлять те, що в них є. У родини Кригер дуже багато землі. Але вони хочуть пай. На жаль, зараз розпаювання не відбувається. Вони були в якихось додаткових списках, але тоді все перейшло на райдержадміністрацію у Катеринопіль. Тепер цією землею розпоряджається область. Від нас претенденти на пай вимагають, щоб ми дали викопіювання і клопотання, але в нас вільних земель немає, вся земля наразі в оренді».

Сільський голова Василь Бибик додав, що пропонував людям із цих додаткових списків оформити землю в селищі Новоукраїнка (городи). «Там можна було взяти по 50 соток, але вони відмовились. Землі ж за межами села не в нашій компетенції, хай звертаються до Держгеокадастру», − відповів посадовець.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

26.10.2019 14:43
Переглядів: 729
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.