Охоронці катеринопільської дорожньої служби не отримують зарплати півроку - Вісті Черкащини

Охоронці катеринопільської дорожньої служби не отримують зарплати півроку

Співробітники катеринопільського відділення дорожньої служби, а точніше сторожі колишнього місцевого райавтодору, за одержаною з наших джерел інформацією, не отримують заробітної плати вже близько півроку. Щоб переконатися, чи існує реально проблема і коли може вирішитися, ми зателефонували до їхнього начальника, керівника філії Шполянського райавтодору Віктора Мадюді.

«Як тільки зверху вирішать, то сторожі отримають зарплату обов’язково. Їм уже листи з роз’ясненнями прийшли? Прийшли! Кожному! Обіцяють виплатити, але невідомо коли. Вирішує Київ. Нам теж тут, у Шполі, затримують. Така на сьогодні ситуація. Складно. Але ми нічого не приховуємо. Вибірково зарплату не виплачуємо. Всі в одному списку», – прокоментував чиновник.

До слова, в липні 2018 року дочірнім підприємством «Черкаський облавтодор», що входить до державної акціонерної компанії «Автомобільні дороги України», було прийнято рішення про реорганізацію філії «Катеринопільський райавтодор» шляхом її приєднання до філії «Шполянського  райавтодору». В результаті було створено Катеринопільський дорожньо-ремонтний пункт філії «Шполянського райавтодору», про що видано відповідний наказ.

«За повідомленням начальника філії «Катеринопільський райавтодор», з метою вдосконалення структури управління дорожнім господарством у Черкаській області, наказом ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» ДП «Черкаський облавтодор» від 24.10.2018 №103 філія «Катеринопільський райавтодор», як структура, на яку покладались обов’язки по обслуговуванню автомобільних доріг загального користування місцевого значення району, повністю ліквідується з наступним приєднанням до філії «Шполянський райавтодор» та передачею останній всіх матеріальних  та технічних  засобів і скороченням всіх працюючих  до 27.12.2018 року»,– хвалились на сайті Катеринопільської райдержадміністрації 12 листопада 2018 року в статті «Про реорганізацію філії «Катеринопільський райавтодор» ДП «Черкаський облавтодор» за часів головування Ольги Ніколенко.

Ну що ж, «довдосконалювались»: дороги розбиті, у трьох сторожів велика затримка по зарплаті.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

 

07.04.2021 17:50
Переглядів: 843
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.