Очільник Єрківської громади відповів на звернення щодо Катеринопільської лікарні

Очільник Єрківської громади Звенигородського району Леонід Польовий відповів від імені депутатів Єрківської селищної ради на відкрите звернення голови Катеринопільської громади Володимира Коваленка щодо співфінансування Катеринопільської багатопрофільної лікарні.
Нагадаємо, згідно з розрахунків по кількості мешканців Єрківська громада на 2021 рік мала б виділити понад мільйон на колишню районну лікарню, але виділила лише 150 тисяч. Під загрозою нині опалювальний сезон у медзакладі, харчування хворих та інші витрати.
Обговоривши проблему з депутатами, Польовий відповів: «Виходячи з фінансових можливостей, з бюджету громади виділені кошти в сумі 150 тис. грн.. У зв’язку з збільшенням ціни на природній газ та електроенергію, в Єрківській громаді складається не менш загрозлива ситуація з фінансуванням енергоносіїв до кінця бюджетного року». Відтак єрківчани прийшли до висновку, що виділення коштів необхідних для забезпечення функціонування «Катеринопільської багатопрофільної лікарні» є неможливим, так як бюджет громади є бюджетом вилучення. «Без фінансової допомоги обласного бюджету, а лише за рахунок місцевих бюджетів дане питання не вирішити, тому пропонуємо спільно звернутися за фінансовою підтримкою до обласної ради», – пропонують у Єрках.

Марина КАМІНСЬКА

23.09.2021 10:15
Переглядів: 575
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.