Обласний депутат із ВО «Черкащан» погрожував журналісту з Катеринопільщини

8 грудня. Сесійна зала Катеринопільської районної ради та адміністрації (тепер громади). Близько 11 ранку мала розпочатись сесія новообраної Катеринопільської селищної ради. У залі було близько 50 осіб (депутати, старости сіл, мешканці громади). Всі очікували початку засідання.

– Микола Замковенко громадський активіст, журналіст газети «Новий Дзвін» сидів позаду мене. Раптом я почула розмову на підвищених тонах. Оглянулась і побачила, що поруч Замковенка розмістився депутат облради Олександр Коваленко, який «вичитував» Миколу Івановича за його статтю, що напередодні була розміщена на сайті «Вісті Черкащини» («Бюджет Катеринопільщини в руках дуету з «Черкащан» Коваленків). «Ти, що ото понаписувало?… Хто «смотрящий»??? Я тебе затягаю…У тебе діти є?» — кричав Коваленко. Тон розмови був надзвичайно зневажливий з нотками погроз. Депутат був страшенно розлючений. Допускаю, що цей крик чули й інші присутні, що сиділи неподалік. Однак чи наважаться вони свідчити проти обласного чиновника — питання відкрите.

На щастя, розпочалась сесія, і Коваленко повернувся на своє місце. Під час роботи сесії, обравши влучний момент, коли голова Катеринопільської ОТГ Володимир Коваленко закликав журналістів до співпраці, я озвучила на загал погрози, почуті від Олександра Коваленка на адресу Миколи Замковенка та його родини. Вважаю, що така поведінка народного обранця є недопустимою. Крім того, вона викликає занепокоєння щодо подальшої безпеки нашого журналіста.

Редакція газети «Новий Дзвін» повідомила Інституту Масової Інформації про факт погрози від обласного депутата журналісту нашого видання. Цій справі обіцяють надати розголосу.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

22.12.2020 15:22
Переглядів: 7963
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.