Обласне керівництво відзначило катеринопільського тренера

24 вересня перед засіданням чергової сесії Катеринопільської селищної ради Звенигородського району очільник Катеринопільської громади Володимир Коваленко за дорученням управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації вручив Почесну грамоту тренеру-викладачу Катеринопільської ДЮСШ «Колос» Анатолію Миколайовичу Люшенку та привітав його з нагородою за багаторічну сумлінну працю.
Окрім того, Володимир Андрійович запевнив: «Територіальна громада завжди підтримувала, підтримує і буде підтримувати розвиток спорту. Ви бачите, який у нас охайний стадіон, майже завершуються ремонти у спортзалі. Все робиться для того, щоб спорт розвивався. Проводиться багато спортивних заходів».
Зауважимо, Анатолій Люшенко також викладає фізичну культуру в Катеринопільської ЗОШ №1.
Дівоча команда «Вікторія», яку він тренує і якій у квітні виповнилось 20 років, цьогоріч брала участь у Чемпіонаті України з футзалу (Гребінки, Славутич) Чемпіонаті України з футболу «Золотий колос України» (Скадовськ), Всеукраїнському турнірі з мініфутболу (Шпола), Регіональному турнірі з мініфутболу (Шпола), де показала гарну підготовку та непоганий результат, завоювавши поміж багатьох команд 2, 3, 4, 5 місця.
Вітаємо педагога із заслуженою відзнакою!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

30.09.2021 13:45
Переглядів: 564
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.