”Новоселиця” – ”Катеринопіль” 0:3

У неділю, 24 липня, відбувся шостий тур чемпіонату Катеринопільського району з футболу. ФК “Катеринопіль” на виїзді провів матч з командою ФК “Новоселиця”. Всі гольові моменти були біля воріт господарів, м’яч чотири рази влучав у перекладину, штангу. За гру рукою в карному майданчику господарів, призначено пенальті, який не реалізував Олексій Шматко. Воротар м’яч відбив.

Однак після чергової атаки катеринопільчан воротар “Новоселиці” відбив м’яч, але Олександр Шматко вдало зіграв на добиванні. Перший тайм закінчився з рахунком 0:1.

У другому таймі Валерій Король вийшовши на заміну, подвоює рахунок, технічно спрямувавши м’яч у дев’ятку.

Сергій Чернієнко забігаючи по правому флангу, обіграв двох захисників, зробив простріл у штрафну і Анатолій Вовкотруб завершив атаку голом 0:3. Перемога дісталася катеринопольцям.

У суботу, 30 липня, ФК “Катеринопіль” на виїзді в с. Ярошівка проведе матч з ФК ” Мокра Калигірка”.