Не така ялинка, хочемо, як у Полтаві або Миколаєві!

Терплячі катеринопільчани усе можуть пережити: і розбиті дороги, й невисокі зарплати та пенсії, і медреформу, і природні катаклізми, і, навіть, ціни на газ, але новорічна ялинка − то святе! Терпець урвався. Спершу люди обурювалися, що її запізно поставили, оминувши свято Миколая, а потім, − що поставили, але не таку, не такі іграшки!

− Звісно, людям хочеться свята, − коментує селищний голова Іван Гегедош. − Але ми вже це проходили. Як не наряди – все рівно комусь не догодиш, а через день-два примірятимуться, як іграшки зняти. Колись ялинку прикрасили під самісінькою селищною радою, і то мало не щодня дітлахів з неї знімав. Іграшки-іграшками, але ж і в’язи могли собі поскручувати. А ще, бувало, відріжуть півметра гірлянди – ні собі, ні людям.

− Катеринопільчани нарікають, що на ялинку кожен рік виділяються чималі кошти, а толку – нема! − зауважуємо.

− Хочу заспокоїти, − відповідає мер. − Останніми роками на ялинку з бюджету нічого не йде. Витрачаємось трохи лише на новорічні призи, подарунки. Ялинку вже не перший рік нам дарують. Прикраси робимо самі або ж передають місцеві меценати, спонсори. Вважаю, головне це настрій, новорічна атмосфера. Цього року буде жива музика, Дід Мороз, Снігуронька, конкурси, розваги, вареники. Обіцяю, що буде весело. Програма розпочнеться о 2-й ночі.

− А чому не було свята для дітей, як у Єрках ?− допитуємось.

− У нас є для цього є відділ культури, люди отримують зарплату – хай проводять, − каже Іван Тіберійович.

Власне, так і було. Відділ культури, об’єднавшись із іншими установами, організував свято для дітей у бібліотеці. Шкода тільки, що не всі батьки та діти про це знали. Дехто ще за місяць запитував у “Фейсбук”-спільнотах, чи буде в районі якесь свято для малечі, однак відповіді так і не отримали, лише звіт, що свято на Миколая уже відбулося. За сучасної Інтернет-підтримки можна було розгорнути більш активну рекламну кампанію.

Варто зауважити, що є і захисники у катеринопільської ялинки. Окремі містяни пропонують критикам зібратися та уквітчати її своїм коштом та на свій манер. Інші кажуть, що смішно порівнювати сільську ялинку з новорічними красунями обласних центрів чи розвинутих міст. Звісно, для багатьох є прикладом єрківська ялинка, хоча порівнювати бюджет Катеринополя та Єрок не зовсім доречно. Втім, думається, якби Іван Тіберійович поставив собі за мету вразити рідне селище новорічним дивом, йому б це легко вдалося, як щороку вдається здивувати програмою на День міста. Сама по собі ялинка не така вже й погана – струнка й пухнаста, трохи більше прикрас – і сяяла б на все селище. Власне, вночі, коли палахкотять гірлянди, так і є. А вдень вражають здебільшого одні валянки, які, очевидно, загубив у минулому році не зовсім тверезий Дід Мороз…

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

29.12.2018 17:38
Переглядів: 1315
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.