На виступ Тоні Матвієнко у Катеринопіль люди з'їхалися з усієї округи - Вісті Черкащини

На виступ Тоні Матвієнко у Катеринопіль люди з'їхалися з усієї округи

У Катеринополі на Івана Купала було велелюдно. А як інакше, якщо оголосили виступ зірки вітчизняного шоу-бізнесу Тоні Матвієнко, вогняне шоу від гурту «Сварожичі» та святковий салют? До райцентру завітали гості не лише з навколишніх сіл, а й з Ватутіного, Звенигородки, Тального.

Спершу публіку «підігрівали» місцеві артисти. Потім були конкурси, розваги. Голова селища Іван Гегедош за традицією допоміг дівчаткам спустити вінки на воду. Далі – зірковий десант.

Голосиста Тоня Матвієнко вразила не тільки вокалом, а й простотою, душевністю. Скромна вишита літня сукня трохи вище колін. Мінімум макіяжу. Щира розмова з публікою. Всі, хто міг, фільмував виступ на згадку смартфоном – і дорослі, і діти.

– Погляньте, наші діти, виявляється, люблять пісні зі смислом. Он як захоплено слухають. А я, грішна, думала, що їм подобається лише суцільне «бум-ца-ца», – перешіптувались жінки біля сцени.

У кінці виступу Тоня отримала велетенський букет червоних троянд та затяжні овації від публіки. Співачка похвалилась, що її батько родом з Черкащини, тому вона «теж трохи місцева».

Як стемніло, запалили на радість дітям купальське вогнище. Хто бажав, міг через нього стрибати. Інші танцювали, їли шашлики (70-100 грн. за шампур), вареники (35 грн.), інші смаколики, які продавали ліворуч від сцени місцеві та заїжджі торговці. Працівники селищної ради пригощали безкоштовною пшоняною кашею, варениками з картоплею. Тож голодним ніхто не залишився.

Ближче до півночі розпочалось вогняне шоу. Виступав черкаський гурт «Сварожичі». Сміливі та вправні артисти в українських національних костюмах, які запанібрата поводяться з вогняною стихією, звоювали серця публіки буквально з перших секунд. Вогняна феєрія завершилась величним святковим салютом.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

10.07.2019 14:48
Переглядів: 2677
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.