На Катеринопільщину знову завітали волонтери з англомовного табору

Двоє волонтерів англомовного табору «GoCamp» два тижні працюватимуть на Катеринопільщині, американка − в Шостаківському НВК та англійка − в Катеринопільському НВК №1.

Перше заняття в Катеринополі відбулось 12 серпня.

– Отже, Катеринопільщині знову пощастило? З нашими дітьми працюватимуть справжні носії англійської. В чому секрет такого везіння? – цікавимось у керівника пришкільного табору Катеринопільського НВК №1 Ольги Норенко (Далі відповідає вона ж – «НД»).

– Це не просто везіння. Ми працювали. Брали участь у проекті. Заявили про себе, про свої бажання, виграли проект і отримали результат.

– Хто може відвідувати мовний табір за участю волонтера? Усі бажаючі?

– Ні, лише учні 5-6 класів, група уже набрана. Набір завершений. Сьогодні з волонтером уже працювало 30 діток.

– Хто Ваша волонтерка?

– Софія Маш (Sophie Mash) − студентка із Великобританії. Про себе розповідала, що живе з мамою, в університеті вивчає філологію – англійську та іспанську мови.

– Це вже не перший ваш волонтер. Діти її полюбили так, як американку Аманду Брайтенштайн, що працювала раніше?

– Сьогодні був лише перший день. Контакт із школярами волонтер знайшла. Працювали плідно. Завтра будемо освоювати тему «Комунікації міста». Діти розповідатимуть, що таке школа, поліція, лікарня, пожежна, мерія та як вони між собою взаємодіють. Заняття проходитимуть в ігровій формі. У нас теми на кожен день розписані.

«Діти та вчителі зустріли іноземну гостю за українським звичаєм – вручили коровай. Потім в актовій залі в дружньому колі відбулося знайомство із Софією, де кожен представляв себе, свої захоплення і таланти. Голик Ярослав та Малько Єлизавета вразили грою на балалайці та скрипці. Пономаренко Даша вразила мелодійною українською піснею. Шматко Альона захопила усіх своїм запальним танцем. Клеценко Оксана презентувала власноруч розроблену комп’ютерну гру», − інформують на офіційній сторінці Катеринопільського НВК №1.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

18.08.2019 11:59
Переглядів: 619
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.