На Катеринопільщині зустрічались з поетичною елітою області

У Катеринопільській та Мокрокалигірській ОТГ Звенигородського району, відбулись зустрічі з майстрами художнього слова Черкащини («Поетична осінь»), яких представив літератор, доктор філологічних наук, голова Черкаської обласної організації Національної спілки письменників України Володимир Поліщук.
Цього разу Катеринопільщину відвідали поетеси Катерина Вербівська та Ганна Клименко-Синьоок, гуморист-сатирик Іван Дубінін, поет, прозаїк Анатолій Горбівненко, письменник Олександр Діхтяренко, дитяча письменниця Наталія Бонь.


Зустріч у Катеринополі відбулась у публічній бібліотеці громади. Послухати поетів прийшли школярі (НВК №1, ліцею), бібліотекарі та окремі катеринопільчани.
Кожен митець читав свої вірші, передаючи естафету іншому. Лірика змінювалась гумором, гумор філософськими роздумами, творами для дітей, описами природи, дружніми пародіями. Понад усе чарувала мова: красива, вишукана, щедро оздоблена новотворами, тропами, яка буває тільки у справжніх поетів.
Письменники були відкритими, багато жартували, тож зал їх слухав захоплено й уважно, мов на одному диханні.


Насамкінець слухачі поділились враженнями. Заступник голови Катеринопільської громади Костянтин Кисіль висловив задоволення, що діти продуктивно провели час у живому спілкуванні з творцями слова, відклавши улюблені гаджети; закликав школярів більше читати й навчатися, а письменників частіше приїжджати у «край хліба, квітів і добра».
«Побувавши на такому заході я поринула в дитинство разом із пані Наталею, – зауважила директор публічної бібліотеки Любов Приємська, – згадала тата, який пішов у засвіти, згадала пісню «Ромашка», яку любить мій чоловік, наситилась жартами від Івана Дубініна, поринула у наш рідний край з Катериною Вербівською, в інтимну лірику, що тут звучала. Усе було так гарно, гармонійно. Емоції переповнюють».


«Мені дуже сподобались усі вірші, особливо про дитинство, – прокоментувала одна із школярок. – Вся ваша поезія наповнена важливими речами для кожного з нас. Хочеться побажати вам, щоб ви й надалі плідно творили й дарували нам свою творчість».

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

25.09.2021 12:10
Переглядів: 267
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.