На Катеринопільщині ремонтують два мости

28 листопада саме час ремонтувати мости. Так чомусь думають наші державні мужі. У бюрократичної системи своє бачення. Кошти на ремонт виділили ще ранньою весною. Але увесь весняний, літній і осінній період ішла паперова тяганина під назвою «тендери». І ось – нарешті! Тільки-но вдарили перші морози, пора братись за ремонт.

«Не чувано! Ціле літо угробили, а тепер на морозі примушують робітників колотити цемент. Якраз час для бетонних робіт! Он, гляньте, нещасні навіть костри палять, щоб зігрітися. Це якесь знущання над людьми та логікою. Цікаво, в Європі теж так? Чи тільки в нас? І скільки той бетон простоїть?» − нарікають мешканці Шостакового, які кілька років очікували на ремонт мосту, що з’єднує два береги села.

Під’їжджаємо ближче. Робота кипить, хоч і вечоріє. Процесом керує сільський голова Микола Піщаний.

− Коли розпочали? – запитуємо.

− Учора зранку, − відповідають хором.

З’ясувалося, що після затяжних торгів цю відповідальну роботу довірили місцевій фірмі – ФОП «Личак».

− Молімо Бога, щоб зачекав з дощами та морозами, а працівникам дав міцного здоров’я! Якщо все буде гаразд, то за тиждень запросимо вас на відкриття оновленого мосту, − каже Піщаний.

Дуже хочеться вірити, що цей труд не буде даремним і кошти, виділені на ремонт споруди, принесуть користь, а не розбиті сподівання напровесні.

Днями раніше розпочали також ремонт ямпільського мосту, який зазнав руйнування після злив у липні-серпні 2018-го. На кожен міст виділено понад 1 мільйон 600 тис. грн. з Державного фонду регіонального розвитку. Додатково йде співфінансування від місцевого бізнесу.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

09.12.2019 12:42
Переглядів: 1472
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.