На Катеринопільщині провели фестиваль писанок - Вісті Черкащини

На Катеринопільщині провели фестиваль писанок

20 квітня у Мокрій Калигірці на Катеринопільщині відбувся фестиваль «Писанка – 2019». Чудова весняна погода стала запорукою успішності свята. На нього з’їхались писанкарі та шанувальники народних промислів з усієї Черкащини. Фестиваль проходив у колишньому панському, а тепер сільському парку, який є пам’яткою садово-паркового мистецтва кінця XVIII століття. Однак велетенські писанки розмістили й вздовж центральної вулиці, які були ніби дороговказом. З-поміж екзотичних – зварена з прутів металу, за конструкцією нагадувала глобус на ніжці. А поза тим – були й з квітами, і з птахами, геометричним орнаментом, іконами та великодньою символікою.

– Отримала чудові позитивні емоції, – каже звенигородчанка Марія Будник. – Я давно захоплююсь народними традиціями, а тут є можливість поспілкуватися із однодумцями, насолодитись роботами різних майстрів. Гарне свято! За сьогодні зробила, мабуть, із півтисячі світлин на згадку.

До слова, Мокра Калигірка є центром Мокрокалигірської громади, до якої увійшли також Любисток, Єлизаветка, Червоний Брід, Суха Калигірка, Ярошівка, Надвисся.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Фото зі сторінки у Фейсбук Людмили Дідук

21.04.2019 00:02
Переглядів: 1085
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.