На Катеринопільщині малина – 25 гривень, чорниця – 80 - Вісті Черкащини

На Катеринопільщині малина – 25 гривень, чорниця – 80

Фото з інтернету

Червень – місяць щедрий на вітаміни. Усе червоніє, так і проситься, аби ним поласували. На жаль, полуниці вже відходять. Хіба в кого ще якісь пізні сорти. За кілограм нині просять 45 -50 гривень. Втім, любителі ягід не панікують. Адже на черзі – малина, смородина, шовковиці.

Неділя. На базарі спекотно. Хоч десята ранку, люди ховаються, де можливо, в тінь. П’ють воду. Скаржаться на неврожаї.

«Полуниці вимерзли, смородина по ходу теж, – розповідає торговка при вході іншій. – Черешні згнили ще на дереві. Без гнилі протрималися може днів зо три, а потім почали псуватись, та й обсипались. Добре, хоч малина задалася. У мене ще й така, що до осені родить».

Попри те, що черешні «згнили», на базарі були, які хочеш: і жовті, й червоні, й рожеві. Середня ціна за крупні червоні – 20 гривень. Але в знайомих можна було сторгуватися і за 15. Аґрус – 20 гривень за літр. Малина – 20-25. Під кінець базару дешевшає. Вишні – 10-20 кіло. 20 сортові. Обіцяють, що смачні, солодкі.. Та чи не найбільше на ринку смородини. Ціна коливається від 40 до 60 гривень за кілограм. Залежно від розміру бубки, сорту, часу. В обід дешевшає. За літрову банку чорниць у Катеринополі просили 80 гривень.

Свинина, як і була, по 120 гривень. Молода картопля – 10-15. Багато хто вже має свою. Олія – 30 гривень за літр. Десяток домашніх яєць – 25.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

29.06.2020 15:06
Переглядів: 1004
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.