На Катеринопільщині люди скаржаться, що їх покропили разом із соняхами

У Залізнячці Єрківської ОТГ Звенигородського району мешканці вулиці Польової скаржаться, буцімто, обробляючи соняхи перед косінням, агрофірма покропила також їхні садиби. Про це вони дізналися лише згодом, коли одночасно з соняхами почали всихати листки на кущах, деревах та квіти у дворах.
– Хіба можна так чинити? Ми понад тиждень нічого не підозрювали. Діти гралися на вулиці, коли з неба розпилювали отрутохімікати. Ми увесь час їли яблука, сливи, груші, виноград, що росте у дворі, навіть не миючи, сподіваючись на їхню екологічність. Тепер у багатьох розлади шлунку, різні прояви алергії. З нами просто не рахуються. Травлять, мов тих мишей, – нарікають селяни.


Найближче поле з соняхами через дорогу від Польової перебуває в обробітку у депутата обласної ради Олександра Коваленка ВО «Черкащани». Наразі вже викошене.
Про ситуацію, що склалася, мешканці Залізнячки повідомили у Міністерство екології, Звенигородську поліцію та керівництву Єрківської громади. Жодне відомство поки що коментарів не дає. Проводять розслідування. Пропозицій про компенсації від сільгоспвиробника станом на 19 вересня потерпілим теж не надходило.

Марина КАМІНСЬКА

23.09.2021 11:45
Переглядів: 1185
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.