На Катеринопільщині чоловіка, який купив за 6 тисяч посвідчення водія, оштрафували на 510 грн

Жителя с. Мокра Калигірка Звенигородського району визнали винним у використанні завідомо підробленого документа.

Встановлено, що чоловік через інтернет купив за 6000 гривень в невстановленої досудовим розслідуванням особи, завідомо підроблене посвідчення водія, виготовлене із зазначенням попередньо наданих ним його реквізитів. Згідно з висновком експерта, це посвідчення не відповідає бланкам посвідчення водія, які знаходяться в офіційному обігу України. Це посвідчення чоловік надав до територіального сервісного центру МВС України, аби перереєструвати власне авто, чим незаконно використав завідомо підроблений документ, що й було повністю доведено у суді.

Під час судового розгляду чоловік повністю визнав свою вину у вчиненні інкримінованого кримінального правопорушення, щиро розкаявся та запевнив суд, що у подальшому отримає посвідчення водія у встановленому законом порядку.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 358 КК України та призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 510 гривень.

На даний час вирок законної сили не набрав.

За інформацією пресслужби прокуратури Черкаської області

provce.ck.ua

Читайте нас також в Telegram!

17.06.2022 12:15
Переглядів: 2803
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.