На Катеринопільщині анонсували початок ремонту доріг - Вісті Черкащини

На Катеринопільщині анонсували початок ремонту доріг

Дощова погода травня не особливо сприяла початку дорожньо-ремонтних робіт. На вулицях, де погане водовідведення, періодами стояли озера.
– Їхав якось під час дощу з Катеринополя на Єрки. На окремих ділянках автівка була по дверцята у воді. Фактично перепливав. Добре, хоч де є ями, пам’ятаю. Співчуваю тим водіям, що проїжджали тут вперше. Та хіба тільки тут? Наші дороги – гірші від бездоріжжя. Запросто можна залишитись без коліс. Особливо, заскочивши в таку дощову яму, – скаржиться водій Микола Коровіцький.
Частенько на Катеринопільщині розпочинають ремонт доріг восени, але цього року визначені ділянки обіцяють розпочати ремонтувати ще в червні.
За інформацією офіційного сайту Катеринопільської райради та райдержадміністрації, начальник відділу містобудування Олена Пономаренко на координаційній нараді, яка відбулась 2 червня, повідомила, що відповідно до плану-графіку надання послуг з експлуатаційного ремонту доріг у червні 2020 року ТОВ «Комфорт Буд Сервіс» заплановано провести ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення за рахунок експлуатаційного утримання. Йдеться про ділянки на дорогах «Катеринопіль-Рижанівка-Яблунівка», «Тальне-Криві Коліна-Лоташеве-Пальчик», «Звенигородка-Катеринопіль-Тальне-Маньківка» (Гуляйполе). Зі слів чиновниці, також у план-графік на червень місяць поточного року включено ремонт мосту через річку Гнилий Тікич на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення «Катеринопіль-Пальчик-Ямпіль» (Гуляйполе).

Марина КАМІНСЬКА

14.06.2020 09:00
Переглядів: 2512
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.