На Катеринопільщині 38 випадків захворювання на ковід - Вісті Черкащини

На Катеринопільщині 38 випадків захворювання на ковід

Є інфіковані школярі

Станом на 11 вересня на Катеринопільщині зафіксовано 38 випадків інфікування ковід-19. Про це повідомляє офіційний сайт Катеринопільської райради та райдержадміністрації. Район потрапив до жовтої карантинної зони, як і більша частина Черкащини.

«За результатами вірусологічної лабораторії ДУ “Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України”, — інформує районне керівництво, — з початку 2020 року в районі виявлено 38 пацієнтів з позитивним результатом  на  хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS – COV-2, це зокрема жителі: смт Катеринопіль – 17 осіб, смт Єрки – 9 осіб (у тому числі учень 9 класу, Єрківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. імені В. Чорновола та учениця 8 класу  Катеринопільської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1),с. Мокра Калигірка – 1 особа, с. Ярошівка – 2 особи,с. Бродецьке – 1 особа, с. Вербовець – 2 особи, с. Гуляйполе -1 особа, с. Кайтанівка-1 особа, с. Новоселиця – 4 особи.

Катеринопільська райдержадміністрація, КНП “Катеринопільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги ” звертаються до всіх жителів району, які перебувають на самоізоляції з проханням не нехтувати правилами та рекомендаціями дотримання самоізоляції, адже цим ви наражаєте на небезпеку своїх рідних, близьких та оточуючих.

Закликаємо всіх, уважно слідкуйте за своїм самопочуттям, якщо ви помітили перші ознаки хвороби – зверніться до свого сімейного лікаря, не займайтеся самолікуванням. Не нехтуйте епідеміологічними рекомендаціями – одягайте захисні маски, мийте та дезінфікуйте руки, дотримуйтесь соціальної дистанції. Прості правила суттєво знижують ризик інфікування коронавірусом. Будьте здорові!»

12.09.2020 12:51
Переглядів: 2673
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.