На День Катеринополя відбувся розіграш двох закордонних турів

Минулого року в Катеринополі День селища та День Незалежності відзначали з неабияким розмахом. На честь 450-річчя містечка виступали гурти «Ot Vinta», «Numer 482», «Вперше чую», а на честь Дня Незалежності – «Tamerlan and Alena», «Made in Ukraine», Роман Скорпіон. Зорепад тривав два дні.

Люди пліткували, що через конкуренцію селищної влади з районною, виграли всі, щоправда, тільки в аспекті проведення шоу. В інших галузях ця конкуренція лише гальмує процес розвитку.

Цього року ентузіазм організаторів вичерпався. Частково через внутрішні чвари, а частково тому, що вже пройшли вибори. Спонсори тимчасово втратили інтерес до електорату. Тож нині обидва свята довелось відбувати власними силами. День Незалежності й День Прапора провели скромно в стінах райдержадміністрації, запросивши бюджетників, а День Катеринополя святкували громадою в центрі містечка біля колишнього фонтану. Всі три свята відзначали 23 серпня.

Райдержадміністрація поінформувала, що після урочистої частини та виступів працівників районного будинку культури хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих на Сході, а в переддень представники районної влади відвідали могили загиблих атовців. До пам’ятників, пам’ятних знаків і до погруддя Тараса Григоровича Шевченка було покладено квіти. Подібні заходи мали відбутись по всьому району.

На День селища в Катеринополі виступали місцеві артисти та дитячі танцювальні колективи Ватутіного («Dance pro style») й Звенигородки («Floorcraft»), які додали святу шарму яскравими номерами, вбранням. Хедлайнером свята обрали катеринопільський рок-гурт «Театр світла» з вокалісткою Юлією Пономаренко. Вели захід Анжеліка Ткачук та Максим Марченко. Селищна рада за традицію привітала подарунками 15 пар срібних та 6 золотих весільних ювілярів, а також 11 іменинників – місцевих жителів, що народилися в один день із містечком, тобто 23 серпня. Ввечері всіх охочих безкоштовно частували духмяною пшоняною кашею та варениками.

Окрім цього, відбувся розіграш безпрограшної лотереї. Більшість призів – подарункові сертифікати на 100 гривень, але були й на 500, 1000. Призовий фонд забезпечили місцеві магазини, підприємці. Тож хтось виграв сертифікат на стрижку, хтось на морозиво, таксі, хтось на будівельні матеріали тощо. Суперприз (розіграш поїздки в Італію на двох) дістався Олександру Череватенку. Однак головний спонсор свята Жанна Яровенко, яка представляла компанії «Адвант» та «MetLife», в ході святкувань прийняла рішення розіграти ще одну поїздку – тур на двох в Угорщину й Австрію. Цей тур виграла Наталія Волинець.

Обидва переможці − катеринопільчани. З ким поїдуть у подорож, поки що не розголошують. Жанна Яровенко пообіцяла, що всіляко сприятиме, аби виграні мандрівки стали незабутніми. Дату виїзду узгоджуватимуть з переможцями та туроператором. «Нам важливо, щоб люди отримали задоволення від подорожі. Тому координуватимемо дії з ними, − каже селищний голова Іван Гегедош. − Можливо комусь треба ще виготовити паспорт, тоді зачекаємо. У будь-якому випадку поїздка відбудеться, коли саме, узгоджуватимемо в процесі».

Ми поцікавились у катеринопільчан, які в них враження від Дня селища.

«Звісно чекали на якусь зірку, як завжди. Але й місцеві артисти не розчарували. Дуже гарно танцювали дітки. Дякуємо всім колективам, що створили чудову атмосферу свята», − каже пенсіонерка Валентина.

«Організатори трохи переборщили з лотереєю, − нарікає Михайло з Єрок. − Дуже довго відбувався розіграш. Суперприз – це чудово. Але ж учасників розіграшу обмежена кількість, а більшість людей у цей час скучали. Наступного разу слід продумати, щоб усі були задіяні. Якщо не можна скоротити розіграш, то лотерею хай проводять окремо, а концерт – окремо. Досить, якщо зі сцени просто оголосять переможців. Хто бажає слідкувати, чи не було підтасовки, хай слідкує, а більшість людей цікавить концерт, а не хто виграє сертифікат на 100 гривень».

«Трохи негарно вийшло із запрошенням зірок, − коментує 25-річна Вікторія. − То густо, то пусто. Може не слід було аж так мажорити на свята минулого року, гляди, й на цей рік вийшло б когось запросити. Хоча зірки, схоже, нам світять лише до виборів…»

Від новообраного депутата Андрія Стріхарського виступив його представник Микола Ткаченко, який привітав катеринопільчан зі святами і подарував місцевій спортивній школі набір м’ячів та кошти на придбання футбольної форми.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

29.08.2019 09:52
Переглядів: 4363
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.