Мешканці Залізнячки вимагають, аби їхні дороги асфальтували - Вісті Черкащини

Мешканці Залізнячки вимагають, аби їхні дороги асфальтували

Мешканці Залізнячки, яка входить до Єрківської ОТГ, скаржаться, що керівництво громади їх дискримінує. У Єрках дороги ремонтують капітально, а в Залізнячці — засипають гранітним відсівом. «Суперасфальт по-новому, — пише Софія Пустовойтенко, — На асфальт насипали мучки в перемішку з щебенем. Після першого дощу вона буде у нас на городах, а зараз пилюка стоїть стовпом. Чомусь у Єрках такого асфальту не стелять. Вже ж 2 вулиці були зробили так само і після першого дощу всю мучку і щебінь знесло в річку, за те гроші списали».

Депутат райради від Залізнячки Микола Шевченко вважає, що люди надміру драматизують ситуацію. «На тій ділянці дороги була яма на ямі, — каже. — Може метрів десять збереглося асфальтного покриття, яке робили ще у 80-их, а загалом — метрів 300 — бездоріжжя. На носі 1-ше вересня, треба щоб тут безпечно курсував шкільний автобус, тож рятували дорогу, як могли. Добре й так, що заради цих 300 метрів підприємець погодився пригнати спецтехніку, аби не лише розсипати мучку та щебінь, а й втрамбувати їх. Аналогічне покриття у мене під хатою. І я задоволений. Уже й з інших вулиць люди підходили, просять, щоб у них теж так зробили. Звісно, ідеальний варіант  — асфальт. Я тільки «за». Але це ж величезні кошти, проекти, час… А тут треба було проблему вирішувати негайно, до початку навчального року. Сподіваюсь, колись дійде й асфальтування наших вулиць».

Шевченко переконує, що відсів та щебінь, якими засипали вулицю, якісні, після трамбування вони вляжуться й куряви не повинно бути, тим паче, що великогабаритні авто тут практично не їздять. «На фото люди зняли момент, як щойно від’їхала спецтехніка, тому здійняла трохи пилюки, а так усе має бути добре», — запевняє депутат.

Голова Єрківської громади Леонід Польовий вважає, що це загострення перед виборами. «Якби я й золотом цю дорогу встелив, то нашій опозиції не догодив би.  Там крайня зупинка. Треба було терміново рятувати ситуацію, бо шкільний автобус відмовлявся туди їздити. Загрейдерували, засипали щебенем, укатали. У цьому році, на жаль, нема коштів, аби постелити на цій ділянці асфальт.(Треба реально дивитись на речі). Там метрів 300 треба. Але в планах є. Колись обов’язково зробимо», — поінформував чиновник.

Зауважимо, у 2016 в Залізнячці заасфальтували значну ділянку вулиці Максима Залізняка  та зробили на ній кілька парковок (біля «Ринви», біля магазину).

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

23.08.2020 11:25
Переглядів: 1294
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.