Мер Катеринополя «засвітився» на корпоративі танцювальної студії - Вісті Черкащини

Мер Катеринополя «засвітився» на корпоративі танцювальної студії

Мер Катеринополя Іван Гегедош «засвітився» на передноворічному корпоративі ватутінської танцювальної студії «Dance pro stale». Сюди він завітав разом із дружиною, як того вимагав дрес-код, в костюмах відомих виконавців – Потапа й Насті. Керівник студії Ольга Очкасова обрала собі епатажний образ Ольги Полякової. Гегедош одягнув на свято спортивний костюм з масивними золотими ланцюжками та яскраво-салатові кросівки.

Світлина, на якій подружжя Гегедошів позує разом з Очкасовою, викликала широке обговорення у соцмережах. Люди пишуть, що, очевидно, «голова готує номер на Новий рік для катеринопільчан». Однак більшість нарікає, що він сам розважається, а дітям так і не облаштував на Миколая новорічну ялинку. Місцеві жителі навіть взялися збирати власноруч кошти на іграшки. Однак в селищній раді заспокоюють, що до Нового року ялинка буде.

А тим часом Ольга Очкасова дякує Гегедошу за допомогу та підтримку. Відомо, що в Катеринополі на свята завжди радо зустрічають танцювальний колектив «Dance pro stale».

Марина КАМІНСЬКА

03.01.2020 09:08
Переглядів: 1895
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.