Мати атовця впевнена, що в жорстокому побитті сина звинувачують не того

29 січня в Катеринополі відбулося підготовче судове засідання у справі про «необережне нанесення тяжкого або середньої тяжкості тілесного ушкодження» жителю селища Єрки і учаснику російсько-української війни Юрію Поповичу.

Після побиття ветерана минуло 9 місяців. Весь цей час він за станом здоров’я не міг давати свідчення, тому в суді його інтереси представляє мати Валентина Попович.

Зокрема, Валентина Тарасівна подала клопотання, що обвинувачується інша особа, а не ті, хто дійсно бив. На вимогу судді Олега Баранова вона повідомила, що в даний час стан здоров’я сина трохи покращився. Олег в змозі в суді вказати на того, хто його бив. А за необхідності ще і підтвердити це.

Зазначимо, прокурор Катеринопільського району підтримав пропозицію судді залучити потерпілого до справи на стадії розгляду по суті.

Суд врахував клопотання обвинуваченого Юрія Бобошка, жителя м.Звенигородка про перенесення підготовчого судового засідання через відсутність адвоката. Наступне засідання відбудеться 14 березня.

Нагадаємо Юрій Попович працював в Катеринопільській ЦРЛ. Після мобілізації службу проходив у Львівському мобільному госпіталі, який розташовувався за 14 км від Донецького аеропорту. 14 квітня 2017 року був жорстоко побитий у селищі Єрки.

Микола ЗАМКОВЕНКО

04.02.2018 22:50
Переглядів: 1588
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.