Марина Рак повертає катеринопільчанкам їхню природну красу

Мабуть, кожна модниця мріє чим менше часу витрачати на косметику: аби проснутися, вмитися, і все – гарна. Однак, на практиці навіть моделям доводиться щодня щось підмальовувати. Нині з’явилась чудова альтернатива щоденним мукам – це перманентний макіяж. Раніше він був доступний лише у великих містах, зараз такий можна зробити навіть у Катеринополі.
Місцева мешканка Марина Рак відкрила свій міні-салон краси, який за досить короткий час став популярним поміж катеринопільчанок. Зокрема, напередодні Нового року на її косметичні послуги був неабиякий ажіотаж, адже кожній жінці хочеться бути неперевершеною, особливо в новорічну ніч.
У салоні майстрині можна зробити татуаж брів (пудрові брови), міжвійної зони та акварельні губи. Усе на смак клієнта: форма, колір, насиченість.
– Можна зробити так, щоб макіяж був практично непомітним, природним, або ж мав ефект насиченого підфарбовування, як кому більше подобається. Для губ можна застосувати помадний татуаж (з відтінком) або акварельний (з блиском), – каже Марина.


– Що це за методика? Чи болісна? – цікавимось.
– Це нова методика нанесення татуажу, найсучасніша. Практично безболісна. Проводиться у верхніх шарах дерми, без заглиблення. Тому, коли татуаж з часом сходить, він просто світліє, зникає без залишків. Загалом його вистачає на рік-півтора. У старшого покоління, після 50-ти, (в силу вікових особливостей) може триматися до двох років.
– Чи потрібно перед процедурою видаляти брови? – часто запитують жінки.
– Ні, навпаки. Ця техніка полягає в тому, щоб максимально зберегти природні дані, лиш злегка їх відкоригувавши. Звісно, коли з якихось причин у клієнта брів немає (хвороба, надмірне вищипування), їх можна «намалювати». Перевага в тому, що це робиться раз на два роки, а не щоранку.
– Чи треба після такого татуажу брати тайм-аут, якийсь час відсидіти вдома?
– Незначний набряк губ (який багатьом клієнткам навіть до лиця) сходить легко, безслідно за дві години, а після пудрового напилення брів відразу можна йти між люди.
Марина каже, що в роботі використовує лише найкращі та найдорожчі пігменти, віддаючи перевагу природним фарбам (русим, темно-русим, каштановим). Має якісне обладнання. Суворо дотримується санітарних та гігієнічних норм, застосовує сухожарові стерилізатори, ультрафіолет.
До слова, наша героїня – катеринопільчанка, навчалась у першій школі, потім в Уманській сільгоспакадемії. За фахом – економіст-менеджер. Після закінчення вишу робила у Катеринопільській селищній раді, згодом займалась власним бізнесом, певний час працювала за кордоном. Одружена. Має двох дітей: дорослого сина та доньку-школярку. Ази нової професії освоювала в Києві на курсах відомого тренера перманентного макіяжу Ксенії Кобилянської.


– Для мене найбільше задоволення — бачити щасливі очі своїх клієнтів, – каже майстриня.
– Це чудово, що в нас відкрився такий салон і не потрібно тепер їхати в Звенигородку або далі. Наші жінки заслуговують, аби мати якісні послуги вдома, а не деінде, за тридев’ять земель, – коментують катеринопільські красуні.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

17.01.2021 09:00
Переглядів: 3095
1 коментар

Коментарі

  • katia пише:
    17.01.2021 в 19:50

    А в мене зовсім інша думка на рахунок цієї майстерині. Коли на критику вона в приватні повідомлення спілкується такими матами, що аж вуха в трубочку скручуються. Це не компетентна та не вихована людина . В мене є скріни з її перепискою якщо цікаво !

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.