Кошти громадою освоєні чималі, доходи зростатимуть - Вісті Черкащини

Кошти громадою освоєні чималі, доходи зростатимуть

Звіт голови Єрківської ОТГ за 2019 рік

У суботу, 15 лютого, звітував перед єрківчанами очільник громади Леонід Польовий. Видно, що голова здійснив ретельну роботу над помилками, врахував попередні зауваження та пропозиції людей. Цього разу звіт відбувався у неробочий день, у доступний час (12-та година дня) та в осучасненій формі. Замість довгої монотонної доповіді присутнім показали інформативний відеофільм з краєвидами громади, культурними заходами, проведеними за рік ремонтами, цифрами доходів, субвенцій та витрат, коментарями керівників підрозділів.


З переглянутого очевидно: кошти громадою освоєні чималі, доходи зростатимуть, але зросте у 2020 році й реверсна дотація, яку повертають державі. Польовий подякував усім за підтримку в боротьбі за ОТГ. (Йдеться про недавні події, коли обласне керівництво хотіло приєднати Єрківську ОТГ до майбутньої Катеринопільської, а єрківчани виступили проти). Наголосив, що ця боротьба ще не завершена, оскільки Кабмін досі не затвердив проект нового адміністративного устрою Черкащини. (Невідомо, скільки буде громад і які саме збережуться). Пообіцяв ревно стояти за інтереси Єрківської ОТГ як окремої адмінодиниці. На запитання, чи буде балотуватись знову на голову, запевнив, що буде, якщо дозволить здоров’я.

 

Звіт Польового громада затвердила одноголосно. Далі – питання та обговорення. Люди вимагали провести в селищі водогін, нарікаючи на погану якість води в криницях, цікавились долею стадіону, гранкар’єру, просили зобов’язати несвідомих громадян платити за вивезення сміття тощо. Однак найбільше скарг викликала у єрківчан реформа медицини та робота місцевої амбулаторії. Працівники медзакладу пояснювали, що діють згідно з посадовими інструкціями та сучасними вимогами, втім такі пояснення скаржників не задовольнили.
Після обговорень місцеві сільгоспвиробники розповіли про свою діяльність та поділились планами, закликавши єрківчан взяти участь у кількох проектах.
Насамкінець перед присутніми виступив київський вокально-хореографічний ансамбль «Україночка» під керівництвом народного артиста України Віталія Юхименка.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

22.02.2020 11:16
Переглядів: 851
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.