Конфлікт у ''Колибі'': хто винен? - Вісті Черкащини

Конфлікт у ”Колибі”: хто винен?

50-річний Євген Коваленко із Вербівця Катеринопільського району потрапив до лікарні. Каже, що його побили. Подія сталася в ресторані «Колиба» на околиці Катеринополя. Стверджує, що бив стільцем по голові Ігор Качуровський, голова спілки ветеранів Афганістану Катеринопільського району й член місцевої самооборони.

“Заїхали з товаришами ─ Ростиславом Поліщуком та Олександром Гусаровим ─ в “Колибу”, – згадує Коваленко.

“Було 11 годин вечора. На всіх взяли пляшку горілки, пляшку шампанського і пляшку води. Сиділи надворі, там лавки, але один приставний стілець стояв біля столу. Зустріли Ігоря Качуровського, Дмитра Штепана чи Штепу, не знаю, як його точно, Олександра Кохана, з ними була ще якась жінка. Пішли, зробили замовлення і сіли за один стіл. Згодом Поліщук повіз Гусарова в Стебне, а я посварився із Качуровським. Випили по чарці та й поспорили, на якусь застольну тему. Ігор кинувся на мене: “Закрий рота, бо я тебе поб’ю”. Ударив стільцем по голові. Я втратив свідомість, коли очнувся, то лежав на вербівській дорозі за півкілометра від бару. Подивився, котра година. Було пів на другу ночі. Подзвонив Поліщуку. Той приїхав, забрав мене й відвіз у лікарню. Зараз у мене побита голова, глибока рана, струс мозку, забій правого плеча та лівих ребер. Руки й боки сині, видно, ногами бив. Он гляньте три коробки ліків. Томографію робили – 750 гривень, плюс остальне, пішло вже більше двох тисяч на лікування і ще невідомо скільки піде. Качуровський, канєшно, своєї вини не визнає. На ліки я від нього нічого не отримав”.

Ігор Качуровський свою провину заперечує.

“Ми приїхали в” Колибу” втрьох, – запевняє. – Мене взяли за водія, бо я після хвороби алкоголю не вживаю. З ким був не скажу. Приїхали ми туди десь на початку третьої ночі. Там сиділо троє відвідувачів: Женя Коваленко, Ростик Поліщук і ще один. Двоє з них зібралися і поїхали, ми з ними майже розминулися. А Женя каже: “Дайте мені 500 гривень, я ще посиджу”. Хлопці дали йому гроші й поїхали. Женя остався один, тому пересів до нас. Я налив йому дві чарки. Він почав мене обзивати. Мовляв, який ти голова, ти ніхто і звуть тебе ніяк. Потім хотів кудись піти, встав, перечепився об поребрик впав, розбив лоба. Я купив пляшку води й промив йому рану. Крім двох моїх товаришів більше свідків цієї події не було. Потім Женя пішов у напрямку траси, стояв на парковці, говорив по телефону. Офіціант запитав, хто буде розраховуватись за додаткові замовлення. Глянули на стіл, а там лежить 500 гривень. Очевидно, Коваленко залишив плату за те, що замовляв”.

У “Колибі ” журналісти “Віче” поспілкувалися з працівниками закладу.

“Сліди крові на бетоні і на ніжці стільця були”, – каже один із працівників. Називатися відмовляється.

“Їх зафільмувала поліція. Кров текла “патьоком”. Може Коваленко сидів на стільці й вона так потекла, а може й нє. Тут ніхто нічого не бачив, бо сиділи в залі. Що відбувалося на вулиці, не знаємо. Про те, що у дворі бару є чоловік з розбитою головою, нам не казали”.

У ресторані ми знайшли тільки поодинокі краплі крові. Ані закривавленого бордюру, ані порогу не бачили

Нагадаємо, що катеринопільська самооборона ─ це структура, створена місцевими фермерами, для захисту їх інтересів (офіційно – для підтримки порядку в районі) і очолювана колишнім міліціонером Михайлом Онуфрієнком.

Олександр ГРИГОРУК

01.08.2016 16:36
Переглядів: 2298
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.