''Кішка вмощується на голові, мурчить, нявкає, масажує, потім щось лапкою ніби виймає з голови і їсть'' - Вісті Черкащини

”Кішка вмощується на голові, мурчить, нявкає, масажує, потім щось лапкою ніби виймає з голови і їсть”

Уродженка Катеринополя, наша колишня землячка, а тепер мешканка Борисполя Варвара Моключенко розповідає про цілющі властивості котів.

“Якби не коти, мене б уже давно посеред живих не було. Ви не повірите, вони рятують мене від паралічу. Маю таку хворобу, що лікарі з нею не справляються. Ні з того, ні з сього терпне один бік – руки, ноги, обличчя, на якийсь час втрачаю здатність до руху. Лікарі там щось приписують, купую, п’ю, усе без толку. Настає момент – і знову приступ.

І тут на допомогу приходять мої три коти. Вилазять на мене й починають масажувати, саме той бік, що звело. Один розтирає мені лапками лоб, мурка – грудну клітку, а третій – шкрябає по ногах. Через 5-7 хвилин все проходить. Перевірено не один раз. Думала, що це просто таке співпадіння. Але недавно подруга мені розповіла, як чорна кішка лікує їй головний біль. Коли та лежить, кішка вмощується їй на голові, мурчить, нявкає, масажує, потім щось лапкою ніби виймає з голови і їсть. Біль проходить. Подруга спершу думала, що кішка просто на голові товчеться й мурчить, аж поки в дзеркало колись не побачила всю процедуру. Після цього встає з ліжка абсолютно здоровою”.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

19.01.2017 19:04
Переглядів: 1209
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.