Керівника підприємства з Катеринополя судитимуть за привласнення чужого майна - Вісті Черкащини

Керівника підприємства з Катеринополя судитимуть за привласнення чужого майна

Катеринопільським відділом Звенигородської місцевої прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно керівника підприємства, спеціалізованого на будівництві та ремонтних роботах, який обвинувачується у складанні та видачі завідомо неправдивих офіційних документів та привласнення чужого майна.

Досудовим розслідування установлено, що посадовець після укладення договору підряду на ремонт спортивного залу та роздягалок одного із будинків культури Катеринопільського району з виконавчим комітетом сільської ради, у грудні 2017 року, з метою заволодіння чужим майном та обернення його на користь підприємства, в порушення вимог договору, вніс до актів приймання виконаних будівельних робіт неправдиві дані щодо обсягів та вартості виконаних робіт, завищивши їх на суму 430 тисяч гривень.

Завдяки вжитим прокуратурою заходам шкода, завдана державним інтересам у повному обсязі відшкодована у ході досудового розслідування.

За вчинене обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5(п’яти) до 8 (восьми) років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 (трьох) років.

Джерело : pro-vincia.com.ua

10.02.2019 17:09
Переглядів: 936
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.