Катеринопільський комунгосп наділили новими повноваженнями

Та чи справляється він зі старими?

11 червня відбулось засідання виконкому Катеринопільської селищної ради. На ньому обговорювали питання притягнення до адміністративної відповідальності правопорушників у сферах благоустрою, житлово-комунального господарства, частково торгівлі, обслуговування населення, громадського порядку. Відтак селищна рада наділила своїх представників та представників місцевого комунгоспу правом складати адмінпротоколи.


«З метою застосування реальних механізмів впливу в цих сферах на правопорушників, які, залишаючись безнаказаними, продовжують діяти протиправно, було прийнято рішення про уповноваження посадових осіб Катеринопільської селищної ради, КП «Катеринопільське селищне житлово-комунальне господарство» на складання протоколів про адміністративні правопорушення при виявленні порушень за статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення (відповідно до повноважень посадової особи): порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил тримання собак і котів, правил торгівлі і надання послуг працівниками торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, громадянами, які займаються підприємницькою діяльністю, торгівля з рук у невстановлених місцях, порушення правил користування жилими будинками і приміщеннями, потрави посівів, зіпсування або знищення зібраного врожаю сільськогосподарських культур, пошкодження насаджень господарств, проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання, умисне псування паспорта чи втрата його з необережності, порушення правил користування водою, а також обліку питної води», – інформує Катеринопільська селищна рада.


До слова, нещодавно в соцмережах був скандал щодо зливання комунгоспом нечистот на берег Гнилого Тікича (відео Олександра Гегедоша від 21 квітня) та щодо викидання працівниками господарства сміття після чистки труби мешканцям селища під паркан. Цікаво, чи самі себе комунгоспники штрафуватимуть?
«Так працює комунальна служба в Катеринополі. Почистили трубу для стоку води по вулиці Козацькій і кинули сміття людям під забор, просили прибрати, але реакції нуль. Чекали, що приберуть, але не дочекалися. Видно з цих нульових дій справжнє відношення до громади. Шановні! Будь ласка, приберіть після себе», – закликав 10 червня у «Фейсбук» Микола Череватенко.
Крім того, катеринопільчани нарікають на бур’яни, якими заростає селище. Почасти це можна виправдати частими дощами, що не дають комунальникам можливості зосередитись на роботі.

Марина КАМІНСЬКА

18.06.2021 12:10
Переглядів: 895
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.