Катеринопільські випускники прощались зі школою

На Катеринопільщині відзначили свято останнього дзвоника. Для когось воно сумне, бо попереду розлука з улюбленими учителями, друзями, для когось радісне – сповнене надій, сподівань на майбутнє. Когось переповнюють обидва ці почуття. Зрозуміло, що це переломний момент для всіх випускників, момент, з якого починається відлік дорослого життя.

 

На жаль, для Гуляйпільської школи це свято стало останнім дзвоником у прямому сенсі. Її діяльність тимчасово призупинили. У Вікнинській, яку реорганізували в гімназію, більше не буде випускників, що здобуватимуть повну середню освіту. Залишилась базова – 9 років. У Гончариській, Кайтанівській, Вербовецькій та Розсохуватській школах останній рік прощаються з 9-класниками. Ці заклади оптимізували в початкові.

 

Попри все в кожній школі останній дзвоник – це особливе свято. Урочисте. Родинне. Красиве. «Як кульки вилітають у вирій, так само наші випускники 11-го класу відлетять у великий вирій життя, – зауважила директор Катеринопільського НВК №2 Лідія Мандрика. – Дорогі наші випускники, ми від усього серця щиро вітаємо вас із завершенням навчального року, бажаємо вам, щоб ви, діти, обрали правильний шлях у житті. Мрійте, думайте, обирайте! Передбачаю, що ви уже визначилися, знаєте, яку стежину обирати. Тож не зійдіть з неї. Любіть своїх батьків, свою школу і вчителів, любіть Україну!»

Сподіваємось, усі випускники правильно визначать своє покликання, стануть успішними та на повну потужність реалізують закладений в них потенціал. В добру путь!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

16.06.2021 09:41
Переглядів: 794
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.