Катеринопільські вчителі оздоровлюватись будуть восени - Вісті Черкащини

Катеринопільські вчителі оздоровлюватись будуть восени

Катеринопільські вчителі нарікають, що їм із запізненням виплатили відпускні, а оздоровчих іще не виплатили.

− У нас, освітян, проблеми з відпускними, попереджають про складність фінансування в кінці бюджетного року, − написав директор Вікнинського НВК Василь Кураш 2 серпня у “Фейсбук”.

−Василь Іванович, Ви правильно пишете. Коли таке було, щоб вчитель отримав відпускні в кінці відпустки, а оздоровчими і не пахне. Розвалили медицину, освіту, зробили дійсно людей злиднями. Де ж та Україна: з родючими землями, роботящими людьми! Можновладці, схаменіться!!! − підтримує колегу катеринопільчанка Лідія Мандрика (допис від 4-го серпня).

Заступник начальника управління освіти і науки Черкаської ОДА Оксана Сімушина в ході координаційної наради фактично цю інформацію підтвердила, зауваживши, що окрім Кам’янської ОТГ, досі невиплачені заробітні плати, відпускні та оздоровчі педагогам у місті Каневі та в Катеринопільському районі. “Усе це фінансується за рахунок освітньої субвенції. Ми поінформували Міністерство освіти і науки і Міністерство фінансів про необхідність її збільшення для Черкаської області”, – сказала Оксана Сімушина. (Цитуємо за виданням “Інфоміст”.)

Від катеринопільських освітян ми дізналися, що відпускні наразі вони таки отримали, а от оздоровчі, буцімто, обіцяють виплатити аж у вересні, з наступним траншем. Для цього потрібно віднайти близько мільйона гривень. Учителі побоюються, щоб з метою економії коштів їх у серпні не відправили у відпуску за свій рахунок.

Олександр ГРИГОРУК

15.08.2018 23:37
Переглядів: 1016
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.