Катеринопільські танцюристи завоювали першість на міжнародному конкурсі - Вісті Черкащини

Катеринопільські танцюристи завоювали першість на міжнародному конкурсі

Зразковий хореографічний колектив «Вербиченька» з Катеринополя Звенигородського району завоював призові місця на міжнародному конкурсі мистецтв «Штурм» у Каневі .
Це був широкомасштабний мистецький конкурс, де змагалися у різних напрямках: вокал, естрада, хореографія тощо. У номінації «хореографія» брали учать до15 колективів, які представили 30 номерів. Поміж них – два народних і 8 зразкових. Учасники були сильними й переважно з великих міст – Черкас, Золотоноші, Канева.


Катеринопільчани представляли на конкурсі два номери. У номінації «сучасна сценічна хореографія» вони виконали постановку «Відьма», завоювавши першість, а в номінації «народна хореографія» – іспанський танець, де вибороли 2-ге місце, випередивши колектив канівчан, що має звання народного.
У конкурсі змагалась старша група «Вербиченьки» (13-15 років). «У підсумку ми завоювали такі ж місця, як один із народних колективів. Я задоволена», – коментує хореограф Жанна Тихомирова.


Поки тривав ремонт катеринопільської хореографічної зали, діти тимчасово займались у місцевій обрядовій залі. Там тепло, затишно. На 9 листопада заплановано відкриття оновленого танцзалу.
Вітаємо Жанну Олексіївну та юних танцюристок із перемогою!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

06.11.2021 09:00
Переглядів: 1773
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.