Катеринопільські школярі взяли участь у акції «Монетки дітям»

Школярі та малюки з Катеринопільщини Звенигородського району долучились до благодійної акції «Монетки дітям», суть якої полягає в тому, аби зібрати по 25 копійок, що вже вийшли з обігу, та перерахувати зібрані кошти на лікування онкохворих дітей.
Збір копійок уже стартував у Шостаківській, Петраківській школах, відділенні денного догляду дітей з інвалідністю, катеринопільському садочку «Сонечко», де поставили спеціальні ємності, куди діти та персонал закладів можуть вкидати монети. На перший погляд, це може видатися «краплиною в морі», але це далеко не так.
– Діти поставились до цієї акції з розумінням. За перший день зібрали близько 15 гривень. Сподіваємось і на подальшу активність, адже ідея дуже хороша і справа благородна, – прокоментувала очільниця відділення денного догляду дітей Людмила Манько.


– Наш збір лише стартував. Збирали днів три. Ще не рахували, але школярі активно зносять монети. Старшокласники, правда, поцікавились, чи дійсно кошти підуть за призначенням, чи просто банк хоче вилучити неліквідні гроші. В кінці вересня зібрану суму перерахуємо на лікування онкохворих діток, – розповіла директорка Петраківської школи Надія Гордієнко.
Зі слів голови Національного банку України Кирила Шевченка, українці досі тримають у себе 1,5 мільярда монет номіналом 25 копійок. Це близько 400 мільйонів гривень. «Цими монетами вже неможливо скористатися. Вони можуть роками лежати по скарбничках, кишенях та на полицях, а можуть уже зараз рятувати життя дітям. Давайте разом зберемо ці монети на лікування онкохворих дітей», – закликав посадовець.
Акція триватиме до кінця вересня.


Монети номіналом 25 копійок можна приносити у найближче відділення банку-партнера акції – таких банків шість: «Ощадбанк», «Райффайзен банк», «ПУМБ», «ОТП банк», «МТБ банк» та «Індустріалбанк» – та дати згоду перерахувати ці кошти на рахунок фонду «Таблеточки».

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

19.09.2021 09:00
Переглядів: 441
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.