Катеринопільські пожежники показали клас у міні-футболі

На честь 29-ої річниці Незалежності України у Катеринополі відбувся товариський турнір з міні-футболу. Організаторами виступили місцевий тренер Анатолій Дубовцев та громадський активіст Юрій Григор’єв. У змаганнях взяли участь команди: «Рятівник» (пожежники), «Юність» (ДЮСШ, Катеринопіль), «Студінка», «Ветерани Катеринопіль», «Катеринопіль», команда з Пальчика. У загальному заліку 1-ше місце здобули катеринопільські рятувальники, 2-ге —дитячо-юнацька спортивна школа, 3-тє — футболісти з кутка Студінка.

«Наші доблесні пожежники показали клас. «Рятівник» переміг у фіналі команду «Юність» із рахунком 3:1, виборовши «золото» та кубок турніру. Мабуть, недаремно щодня тренуються на витривалість. Гарна гра, чудові емоції. Наша безпека в надійних руках», — прокоментував подію один із запеклих футбольних уболівальників, представившись «просто Владислав».