Катеринопільські депутати не знайшли порозуміння у двох питаннях - Вісті Черкащини

Катеринопільські депутати не знайшли порозуміння у двох питаннях

19 березня відбулась сесія Катеринопільської селищної ради. До розгляду винесли 36 питань. Поміж них: програми з благоустрою, пожежної безпеки, протидії тероризму, організації харчування в освітніх закладах, фінансовий план лікарні (вторинки), земельні питання тощо. Зауважимо, що депутати голосували злагоджено й майже одноголосно. З розумінням поставились до встановлення електронної системи голосування (ціна питання – близько 100 тисяч), оскільки нинішня забирає дуже багато часу й схожа на перекличку.
Окрім того, на сесії було розглянуто ряд інших важливих питань. Надано дозволи на розробку технічної документації з землеустрою багатьом громадянам, переглянуто окремі договори оренди землі, внесено зміни до деяких попередніх рішень.
Та все ж не всі питання було проголосовано. Не знайшли порозуміння депутати у проханні щодо виділення в оренду 12 га землі вікнянину Анатолію Курашу під пасіку (на цю землю претендували ще 3 осіб) та в питанні затвердження старости сіл Гончариха, Ромейкове, Новоукраїнка. Голова громади Володимир Коваленко запропонував на дану посаду Тетяну Трохименко (діловода), але депутатська більшість виступила за консультації з громадськістю – проведення сільської сходки, де б люди самі обрали собі старосту. Відтак прохання Кураша вивчатимуть до наступної сесії, а старосту Гончарихи обиратимуть орієнтовно в середу 24 березня на сходці. Сесію не закрили до вирішення цього питання.
Поза тим, окремі народні обранці скаржились, що більшість проєктів рішень та рішень сесій відсутні на сайті селищної ради. «Рішення треба висвітлювати на сайті!» – наголосив депутат Іван Гегедош. Йому відповіли, що сам повинен звернутись і йому надішлють або дадуть.
Цікава позиція. А як щодо решти катеринопільчан, яких теж цікавить, за що і як голосують народні обранці. Вони теж мають в індивідуальному порядку вимагати звітність від селищної ради?

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

25.03.2021 12:30
Переглядів: 1230
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.