Катеринопільська селищна рада виділить 8 тисяч на кардіограф і 16 на допомогу - Вісті Черкащини

Катеринопільська селищна рада виділить 8 тисяч на кардіограф і 16 на допомогу

29 липня відбулась сесія Катеринопільської селищної ради. Бурхливо обговорювалось питання змін до бюджету, оскільки на всі потреби коштів катастрофічно не вистачає. Районна лікарня надіслала прохання виділити їй 16 тисяч на придбання нового кардіографа. Окрім того, за певний період зібралося чимало заяв від населення про надання матеріальної допомоги.

«Життєво і надзвичайно необхідно придбати для лікарні новий кардіограф. Старим, на жаль, не можна якісно робити електрокардіограму. На кону правильна постановка діагнозів, від якої залежить життя та здоров’я наших людей. Ми мусимо зробити все, щоб зберегти лікарню та забезпечити наших громадян якісними медичними послугами», − закликала депутат Лариса Анікіна.

З іншого боку, до селищної ради надійшло близько десятка заяв про виділення матеріальної допомоги онкохворим та сердечникам.

Обговоривши обидва питання, селищні депутати вирішили поставити в пріоритет здоров’я людей. Тому проголосували задовольнити 8 заяв громадян про матеріальну допомогу (по 2 тисячі на особу) і частково (наполовину) задовольнити прохання райлікарні, виділивши на кардіограф 8 тисяч.

«На жаль, ми не маємо можливості виділити всю суму, але є ще райбюджет, територіальні громади, до яких можна звернутися з питанням про співфінансування, і проблему буде вирішено», − прийшли до висновку на сесії селищної ради.

Варто зауважити, що навіть ці виділені кошти довелося перенаправити з інших статей витрат, які все рівно згодом необхідно покрити.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

31.07.2019 14:12
Переглядів: 1057
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.