Катеринопільська селищна рада не надала поліції копії рішення - Вісті Черкащини

Катеринопільська селищна рада не надала поліції копії рішення

Дива правової нікчемності продемонстрували у Катеринопільській селищній раді, коли відмовилися надавати редакції «Нового Дзвону» та працівникам поліції копію рішення про виділення коштів на придбання житла учаснику бойових дій Борису Жоломку. На сьогодні копію цього рішення бачив лише наш кореспондент Микола Замковенко.

Апарат селищної ради чомусь сприймає оприлюднення інформації як неповагу до воїна та радить звертатися за копією безпосередньо до Жоломка.

Зазначимо, що згідно пункту 5 частини 3 статті 50 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні» не приватна особа, а секретар селищної ради забезпечує оприлюднення рішень ради. До того ж, відповідно до частини 5 статті 6 Закону «Про доступ до публічної інформації»: «не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по-батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно».

Поки чиновники сперечаються і ховають документи, правоохоронці вже відкрили кримінальне провадження за фактом приховування селищною радою документів, пов’язаних із закупівлею житла учаснику АТО Борису Жоломку.

05.02.2016 13:17
Переглядів: 1194
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.