Катеринопільська громада в очікуванні капітальних ремонтів

Катеринопільська громада Звенигородського району очікує на ремонт амбулаторії, ремонт вулиці В’ячеслава Чорновола (ділянка біля лісництва), придбання медавтомобіля для Петраківки та шкільного автобуса для освіти (по обласних програмах).
Проведення капітального ремонту Катеринопільської амбулаторії та забезпечення автотранспортом Петраківської амбулаторії мають бути профінансовані за державні кошти. Однак виникли певні труднощі.
На робочій нараді, що відбулась другого тижня вересня в Катеринопільській селищній раді головний лікар місцевого центру первинної медико-санітарної допомоги Олена Пироженко повідомила, що тендер на ремонт первинки проведений Департаментом будівництва Черкаської обласної державної адміністрації, але з невідомих причин переможець (київська фірма «Редбуд») до цього часу не приступив до його виконання. Щодо придбання автомобіля – ще подовжується тендерна процедура.
«Схожа ситуація із придбанням шкільного автобуса, де замовником теж виступають обласні структури», – пишуть на офіційній сторінці Катеринопільської селищної ради у Фейсбук.
Тому на нараді домовились – вчергове направляти листи на Департамент будівництва, управління освіти і науки та охорони здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації щодо прискорення вирішення цих питань по суті.
Очікує громада також на ремонт вулиці Чорновола в Катеринополі. Нині оголошено на офіційному майданчику електронної системи публічних закупівель України ProZorro тендер на виконання робіт з капітального ремонту цієї вулиці на майже 7,2 млн. грн. Замовником виступає державне підприємство «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області». Прийом пропозицій триватиме до 22 вересня. Аукціон заплановано провести 23 вересня.

Марина КАМІНСЬКА

18.09.2021 09:00
Переглядів: 398
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.