Катеринопільська громада обіцяє достроково розпочати обігрів усіх садочків

Уже з початку жовтня жителі Катеринопільщини, що на Черкащині, почали скаржитися, що холодно в окремих садочках.

«Як діток класти спати в холодне ліжечко? Можливо у верхньому одязі, в якому гуляли надворі?» – запитували батьки.

8 жовтня в Катеринопільській громаді поінформували, що у зв’язку із значним похолоданням у дошкільних закладах з твердопаливними котлами обігрів уже розпочався, а в новоселицькому, шостаківському, розсохуватському та двох катеринопільських, поки тривають газові закупівлі, садочки опалюватимуть електроприладами, слідкуючи за навантаженням на електропроводку та дотриманням протипожежних заходів.

«Відділ освіти, молоді та спорту Катеринопільської селищної ради вже вдруге вийшов на тендерні закупівлі природного газу з ціновою пропозицією 20 тисяч гривень за 1000 куб.м газу, але поки бажаючих продавати його за такою ціною не виявилось. Тільки по завершенню строків проведення другого тендеру, а це буде не раніше 26 жовтня, відділ освіти, молоді та спорту матиме можливість застосувати переговорну процедуру по закупівлі газу, що дасть змогу на його постачання», – пояснюють в ОТГ.

Аби надалі не виникало таких проблем у всіх освітніх закладах Катеринопільської громади, як уже зазначалось на сторінках нашого видання, планують паралельно до газового опалення встановити твердопаливні котли.

За повідомленням начальника відділу освіти, молоді та спорту Володимира Химича, станом на 8 жовтня, всі газові котельні освітніх закладів Катеринопільської ОТГ підготовлені до підключення, а у котельні з твердопаливними котлами завезені дрова. Про запас на більш холодний період ще завозяться дрова твердих порід і вугілля по потребі.

Марина КАМІНСЬКА

10.10.2021 19:53
Переглядів: 490
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.