Катеринопільщина: випуск в умовах карантину - Вісті Черкащини

Катеринопільщина: випуск в умовах карантину

2020 рік став особливим випробуванням для випускників. Карантин. Дистанційне навчання. Та ще й, по суті, випуск у масках і за скороченим сценарієм. Звісно, після урочистостей діти продовжили святкувати у неофіційній обстановці, але, знову ж таки, з дотриманням карантинних норм.
– Ми святкували у ресторані, ізольовано від інших відвідувачів, – розповіла одна із цьогорічних випускниць, називатись не хоче. – У будинку культури з відомих причин нам не дозволили відзначати. На вході медсестра в усіх виміряла температуру. Але нікого не завернули. Добре, що здорові! Вчителів було небагато. Хоча, звісно, хотілося бачити всіх. Велика дистанція між столиками та місцями. Кожен мав захисну маску і рукавички. Коли їли, знімали. За дотриманням карантину слідкували поліція й санстанція. А так усе, як завжди: дівчата у вишуканих сукнях, хлопці на диво елегантні. Я плакала, як вручали атестати. Прийшло розуміння, що це останній день дитинства. Далі – доросле життя.


Директор Катеринопільського НВК №2 Лідія Мандрика в цілому випуском задоволена. «Це 60-ий випуск у нашій школі та 21-ий у мене особисто. Все пройшло тихо, по-домашньому, без зайвого пафосу, помпезності. Навіть краще, що захід відбувся не в будинку культури. У нас в цьому році 20 випускників, одна золота медалістка – Дарія Фролова. Дуже гарно склала ЗНО. Молодчинка. Усі діти дуже хороші. Нехай їм щастить у житті!» – побажала директорка.


Оскільки всі випускні заходи у зв’язку з карантином були закритими, публікуємо фото випускників різних шкіл району, що потрапили до Інтернет-мережі.
У добру путь! Хай в усіх дітей мрії збуваються!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

05.08.2020 14:40
Переглядів: 1258
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.